Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Защитата на “Черноморец – Бургас” изневери срещу “Славия”

23 Ноември 2009, Понеделник

Стабилната от началото на сезона защита на „Черноморец – Бургас” изневери срещу „Славия” при загубата в София с 2:3 в 13-я кръг от първенството на „А” група. Гостите допуснаха поредица от елементарни грешки в тила си. Остро се усети липсата на наказания Траян Дянков и невъзтановения Орлин Старокин. Загубата в столицата беше трета поредна за „акулите’ в шампионата, но те запазват третото си място в класирането.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

„Скандално съдийство опорочи дербито между „Черноморец - Бургас” и „Литекс”

Скандално съдийство на Станислав Тодоров от Шумен беляза загубата на „Черноморец - Бургас” от „Литекс” с 1:2 в дербито на 12-ия кръг от първенството в „А” група на стадион „Лазур”. Домакините завършиха мача с двама души по-малко. Втори жълт и респективно червен картон получи Цветомир Цонков в 83-ата минута, а малко по-късно беше изгонен директно и капитанът Траян Дянков. Санкцията за Дянков беше наложена по сигнал на страничния съдия Цанко Симеонов извън игровата ситуация, което породи доста разгорещени спорове и възпламени страстите по трибуните. В общата си наказателна равносметка Тодоров включи 6 жълтги и 2 червени картона за „Черноморец” и 2 жълти картона за „Литекс”. Цифри, които са достатъчно показателни сами по себе си...

прочетено 3285 пъти
Златната акция в БТК остава държавна

Държавата ще задържи т. нар. златна акция в БТК АД най-малко до завършване на делото, заведено от телекома за обезсилване правото на вето на държавата върху решения на Управителния съвет на дружеството. Вчера министърът на транспорта, информационните технологии и съобщенията Александър Цветков е предложил в писмо до финансовия министър Симеон Дянков да бъде назначен представител на държавата в ръководството на телекома.

прочетено 2535 пъти
„Черноморец – Бургас” изкара от релси мездренския „Локомотив”

„Черноморец – Бургас” изкара от релси „Локомотив” /Мз/, като го разгроми на неговия стадион с 5:0 в мач от петия кръг на първенството в „А” група. Домакините бяха с нулев актив и спешно се нуждаеха от точки, но „акулите” не им оставиха никакви шансове. Още в четвъртата минута Мартин Тошев откри резултата след силен удар от границите на наказателното поле. Само липсата на късмет и някои спорни решения на съдията Вихрен Манев лишиха „Черноморец” от втори гол до почивката.

прочетено 2679 пъти
Балъков хвали възпитаниците си след разгрома в Мездра

„Изключително съм доволен от футболистите, които спазиха всичките ми тактически указания”, заяви мениджърът на „Черноморец-Бургас” Красимир Балъков на пресконференцията след разгрома с 5:0 в Мездра над местния „Локомотив”. „В началото и на двете полувремена вкарахме голове, които успокоиха играчите. След третия гол на Траян Дянков мачът свърши. Искам да отлича Дуду, който се включи отлично. Комплименти и за Чиликов. След триседмична специална подготовка той изигра мача на добро ниво, спечели много високи топки и само малшансът не му позволи да се разпише. Доказахме, че в атака имаме достойни изпълнители. Пак повтарям, че съм изключително доволен от трансфера на Мишел Платини в ЦСКА. В Мездра демонстрирахме, че конкуренцията в нападение ни води към добри резултати. Имаме достатъчно футболисти, които могат да бележат.

прочетено 2089 пъти
„Черноморец-Бургас” се готви за битка в Мездра

„В Мездра ни чака мач на характерите, мъжки мач. Нееднократно казах на момчетата да се готвят за битка. От спортно-техническа гледна точка не се притеснявам, защото имаме добри футболисти, но борбата ще бъде много сериозна. Важно ще бъде и кой ще надделее в психологически план”, заяви мениджърът на „Черноморец-Бургас” Красимир Балъков на традиционната си пресконференция преди всеки мач от „А” група. В 5-тия кръг „акулите” гостуват на „Локомотив” /Мз/ на 12 септември /събота/ от 17 ч.

прочетено 2536 пъти
Красимир Балъков: Мачът със „Спортист” е от най-тежките

„Мачът със „Спортист” ще бъде от най-тежките за нас. Подобни отбори играят на максимума на възможностите си. Още повече, когато са новаци в групата. По-лесно е да излезеш срещу „Левски” и ЦСКА, защото срещу тях няма какво да губиш”, заяви мениджърът на „Черноморец-Бургас” Красимир Балъков на традиционната си пресконференция преди поредния двубой от първенството на „А” група. В 4-тия кръг „акулите” приемат „Спортист” на стадион „Лазур” на 29 август /събота/ от 19 ч.

прочетено 3232 пъти
Двама в „Черноморец – Бургас” тренират на облекчен режим

Нападателят Матиас Морис и защитникът Енис Хайри тренираха днес на облекчен режим по специална програма. Морис получи травма от съприкосновение с противник по време на шампионатната среща с „Берое” Стара Загора. Германецът обаче още от утре ще се включи в тренировките на тима и няма да има проблеми с участието в съботния мач срещу „Спортист” Своге.

прочетено 4004 пъти
Черноморец-Бургас извоюва точка с човек по-малко

„Черноморец-Бургас” завърши наравно 1:1 при гостуването си на „Берое” в първи мач от 3-тия кръг на „А” група. „Акулите” извоюваха точката, след като повече от час играха с човек по-малко. В 27-ата минута главният съдия Христо Ристосков показа директен червен картон на Траян Дянков, без да има основание. Нападателят на „Берое” Георги Андонов първо фаулира капитана на бургазлии, за да излезе пред него, а после се строполи артистично на терена. След излизането си Дянков предаде лентата на Николай Кръстев.

прочетено 3386 пъти
Мениджърът и няколко футболисти на „акулите” с приза най-добри на първия кръг

Петима футболисти на „акулите” са номинирани за най-добри в първия кръг, а мениджърът Красимир Балъков, печели приза за треньор на старта на първенството. Тази констатация се налага от публикациите в днешните спортни медии в България, които следят под лупа първенството на „А” групата ни.

прочетено 2571 пъти

Снимки от Бургас
Добави снимка
Маската Театър за драма. опера и балет, Бургас най-приятното място за релакс Гимназия Раковски сградата на Общината Стив и аз оферта заем Казан за топло pepi след кафето В Несебър
BurgasFoto.com е проект за изграждане на портфолио на фотографи, които желаят да представят уловените мигове и да бъдат оценени. Всеки е свободен да се регистрира и да слага неограничен брой фоtографии и графични дигитални творби на BurgasFOTO.com.