Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те
Най-новият резултат от Вашето търсене:
Брейк денс групата Electric Force Crew промотира младежката оферта от Societe Generale Експресбанк – Ти банкиране

09 Ноември 2010, Вторник

Членове от ръководството на фен клуба на „Черноморец – Бургас” проведоха среща с изпълнителния директор на „акулите” Джан Пиеро Персикети. Председателят на клуба Неделчо Харизанов в самото начало запозна Персикети със структурата на фен клуба и с близките планове на организацията. Той постави и много въпроси, някои от които засягаха проблемите с влизането на стадиона, новите платени абонаментни карти за членовете на клуба, посещенията на мачове, когато отбора гостува. Специално внимание феновете отделиха на въпросите свързани с хореографията по време на официалните мачове на отбора, както и на привличането на нови привърженици.

Още по темата >

Резултати от вашето търсене:

Черноморец-Поморие слезе на трето място след загубата в Силистра

„Черноморец-Поморие” загуби гостуването си на „Доростол” с 0:2 в 12-ия кръг от първенството на Източна „Б” група. Домакините вкараха и двата си гола до почивката, като първият беше отбелязан от дузпа. През второто полувреме гостите играха по-активно, но не успяха да оползотворят нито едно от създадените положения.

прочетено 3467 пъти
0
Красимир Балъков: Играем за 6 победи до края на годината

Мениджърът на „Черноморец - Бургас” беше запитан защо отборът му играе силно със силните, а губи точки срещу по - непретенциозни съперници. „Ако проблемите ни с по-непретенциозните отбори продължават, ще трябва да вземем по - нестандартни играчи от типа например на Дока, Том или Жоазиньо, за да побеждаваме. Не че сега нямаме, но ще ни трябват още”, добави Балъков.

прочетено 2963 пъти
0
Черноморец – Бургас - трамплин към националния отбор

Орлин Старокин: „Черноморец – Бургас” за мен е най-добрият трамплин към националния отбор - Орлине, надяваш ли се на повиквателна в националния отбор след идването на Лотар Матеус като селекционер? - Това не зависи само от мен. Ако се представям добре в оставащите мачове от първенството и за купата, може и да има повиквателна. Все пак това е треньорско решение и не искам да го коментирам. Треньорът преценява кого да вика и кого да не вика в националния отбор.

прочетено 3232 пъти
0
Черноморец-Поморие елиминира „Несебър" след изпълнения на дузпи

„Черноморец-Поморие” елиминира „Несебър” с 3:2 след изпълнения на дузпи в мач от 1-вия кръг на турнира за купата на България. Редовното време и двете продължения приключиха при нулево равенство.

прочетено 2955 пъти
0
Черноморец-Бургас спечели визитата си на „Берое” при юношите до 19 г.

„Черноморец - Бургас” спечели визитата си на „Берое” с 1:0 в мач от 12-ия кръг на първенството в елитната юношеска група до 19 г. Единствения гол за гостите реализира националът Живко Петков в средата на второто полувреме от пряк свободен удар. Победата е шеста от началото на сезона за младите „акули”, които са шести във временното класиране с актив от 21 точки.

прочетено 3356 пъти
0
Спортът сближава. Култура - йок

Кметът на Бургас Димитър Николов се срещна днес с президента на Асоциацията на българите „Цар Симеон” в испанската провинция Кастилия и Леон Георги Георгиев. Поводът за визитата е скорошното гостуване на бургаска делегация начело с баскетболния тим на „Черноморец” в Испания и участието му в приятелския турнир, в който бургаските спортисти постигнаха три победи в три мача.

прочетено 3895 пъти
0
Фенклубът на „Черноморец-Бургас” отпразнува първия си рожден ден

С много песни и приповдигнато настроение феновете на „Черноморец-Бургас” отбелязаха първата годишнина от основаването на фенклуба, който се помещава в кафето „При акулите”. Радостните привърженици си припомниха голяма част от емоциите, съпътстващи ги през изминалата година и си обещаха занапред да бъдат заедно и да подкрепят любимия отбор и в добри, и в трудни моменти. Един от най-обичаните футболисти на „акулите” от близкото минало и понастоящем работещ в „Черноморец-Бургас” Стефан Трайков подари на председателя на фен клуба фланелка на отбора в рамка от името на клуба и му пожела да има все повече такива радостни поводи за събиране.

прочетено 3627 пъти
0
Нашите тренират в Албена

Футболистите на Красимир Балъков проведоха традиционната тонизираща тренировка на един от терените на спортния комплекс в Албена. В заниманието участваха всички футболисти, а четирима от треньорите този път наблюдаваха отстрани. Заниманието проведе кондиционния специалист на тима Трендафил Терзийски, който бе подготвил изключително занимателна програма на тренировката.

прочетено 2839 пъти
0
Конкуренцията ме прави оптимист

Ето какво каза мениджърът на „Черноморец - Бургас” Красимир Балъков след победата над „Локомотив” /Сф/: „Ранният гол стъписа цялата ни концепция и начин на игра, но футболистите заслужават похвали, че намериха себе си и завършиха по най-добрия начин полувремето, без да предприемат рискове. През второто полувреме променихме схемата на игра с пускането на още един нападател до Муса Койта. Сполучихме с двама в атака, които да играят добре с глава и да гардират топката. Успяхме да изравним след статично положение, а след това вече владеехме инициативата. Като треньор съм много доволен от резултата.