Бургас Общини Страната Свят Бизнес Лайфстайл Спорт Ние, Вие, Те

ФУТБОЛ:БЕЛАСИЦА-НЕСЕБЪР 3:0.....

21 Ноември 2004, Неделя

Автор: Burgas Info

Най-после отборът на Беласица успя да зарадва треньори, ръководители и зрители, побеждавайки с 3:0 отбора на Несебър. Първи откри головата сметка за домакините защитникът Нено Ненов, който при меле пред вратата на Несебър от 15 метра през куп играчи насочи топката в долния ляв ъгъл на Линков за 1:0 в 22-ра минута.
Последваха два пропуска, като веднъж сгреши Вава за домакините и Илчев за гостите.

Минута преди края на първата част на срещата Стоян Ненов при ново меле пред вратата на гостите от 7-8 метра насочи топката в долния десен ъгъл на Линков за 2:0.

През втората част на мача и двамата треньори извършиха по три смени. В 52-та мин. Костадинов поде атака и подаде в движение на Вава, бразилецът навлезе от дясно в наказателното поле на гостите и подаде на Жуниван, който от 2 метра изпрати топката зад Линков за 3:0. От този момент нататък пропуските на домакините вбесиха треньори и зрители.

В 67-а минута Тодор Киселичков насочи в наказателното поле топката на свободния Весислав Илчев, който от 5 метра не успя да простреля вратаря на домакините Ивайло Иваников.

Наставникът на Несебър - Николай Русев, бе силно вбесен от слабата и безлична игра и сподели, "че с някои хора ще се раздели, защото нямат сърце и възможности за игра в "А" група".

Беласица - Несебър - 3:0

Беласица: Иваников, Стоян Ненов, Станков, Нено Ненов, Жуниван /80 Даскалов/, Петров, Деянов - капитан /71 Арнаудов/, Костадинов /64 Кондев/, Бойчев, Папарков, Вава.

Несебър: Линков, Панов, Илчев, Жечев, Колев, Иван Павлов, Стоилов /71 Красимир Павлов/, Георгиев /46 Гигов/, Банов - капитан, Живко Панайотов, Босилков /46 Киселичков/.

Голмайстори:
Беласица: Нено Ненов в 22-та минута, Стоян Ненов в 44-та минута, Жуниван в 52-та минута