Бургас - победа за юношите на Черноморец

Милчо Ангелов
Ключови думи: футбол, бургас, Черноморец-Бургас, Милчо Ангелов
07 Март 2011, Понеделник

Щатният реализатор на юношите на Черноморец-Бургас - Милчо Ангелов прояви реализаторския си нюх още в първия официален мач за годината.

Щатният реализатор на юношите до 17 г. на „Черноморец-Бургас” Милчо Ангелов прояви реализаторския си нюх още в първия официален мач за годината. Централният нападател откри резултата преди почивката за победата на младите „акули” с 3:0 над „Ботев-2002” /Пд/. Гола беше 14-и за топстрелеца в първенството на тази възрастова група. Точни през второто полувреме бяха Андон Стоянов и Стоян Вълчев. Възпитаниците на треньора Тодор Киселичков можеха да запишат и още по-изразителен успех, ала направиха много пропуски, а на два пъти след удари на Ангелов и Михаел Орачев топката срещна гредите.

Двубоят от 17-ия кръг на първенството в елитната юношеска група до 17 г. се игра на изкуствения терен в Поморие. С актив от 26 точки черноморци заемат 6-о място във временното класиране и в следващия си мач гостуват на „Славия” в София на 12 март.

Прочетено: 3191 пъти